lichess.org

Landsturneringen Digital 2021

85 members

(THIS IS A CLOSED GROUP, INVITATIONS ONLY)

Simultan med Aryan Tari mandag er det kun for premievinnere i hurtigsjakken.

FORELØPIG RESULTATLISTE LANGSJAKK (vi avventer juksesjekk fra Lichess):

GRUPPE A: 1. JacksterThePro (Jacob Templen Grave) 2. Vegasman2 (Trond Thorgersen), 3. elomi2 (Elma Selvik)
GRUPPE B: 1. dinofisk (Martin Holten Fiskaaen), 2. Jegern1 (Eirik Berget), 3. Puck_5000 (Håkon Hembre Helgøy)
GRUPPE C: 1. Kinniku_Mantaro (Pantham Kaewpitakkun), 2. Etrengereid (Espen Trengereid), 3. matebypawn (Simon Madland)

FORELØPIG RESULTATLISTE HURTIGSJAKK LØRDAG (vi avventer juksesjekk fra Lichess)

• Gruppe A: 1. StigKM (Stig K. Martinsen), 2. Sigvah (Sigve Hølleland), 3. HeineNJ (Heine Johannessen)
• Gruppe B: 1. Jegern1 (Eirik Berget), 2. dinofisk (Martin Holten Fiskaaen), 3. Yngvis (Yngve Mæhle Rekdal)
• Gruppe C: 1. Etrengereid (Espen Trengereid), 2. matebypawn (Simon Madland), Flixebaxen (Felix Wiger-Nordås)

FORELØPIG RESULTATLISTE LYN LØRDAG (vi avventer juksesjekk fra Lichess)

• Gruppe A: 1. Jackster the Pro (Jacob Templen Grave), 2. StigKM (Stig K. Martinsen), 3. HeineNJ (Heine Johannessen).
Vinneren Eirik Gullaksen ga bort premien .Det betyr at den tredje simultanplassen loddes ut.

• Gruppe B: 1. dinofisk (Martin Holten Fiskaaen), 2. TheoNJ (Theo Johannessen). 3. anotherfool (Colin Steven Dickson)
• Gruppe C: 1. Jutul (Rafe Rehman), 2. Etrengereid (Espen Trengereid), 3. Kinniku_Mantaro (Pantham Kaewpitakkun)

JENTETURNERINGEN:

  1. Sjakkglad (Oda K. Skramstad), 2. Saramariesb (Sara Marie Bjørkly, 3. froyasjakk (Ingeborg M. Nyland)

CRAZYHOUSE:

  1. Mikkel123 (Mikkel Damtoft Solbakken), 2. Tomsks (Thomas K. Skauen), 3. birkern (Birk S. Rostad)

CAFESJAKK FREDAG:
• Over 1600: 1. Sigve Hølleland (Sigvah), 2. Trond Thorgersen (Vegasman2), 3. Ole Valaker (UngeMestre)
• Under 1600: 1. John-Tore Gram (Johnny76), 2. Urte08 (Urte Karaliute), 3. Ann-Kristin Rougthvedt (BadWolf180)


EN HELT NY FESTIVAL!

Landsturneringen er avlyst på grunn av corona, men ikke Landsturneringen Digital. Helgen 18.-20. juni byr vi på premie-turneringer, kurs med toppspillere og simultaner.

Program og påmelding:
http://turneringsservice.sjakklubb.no/invitation.aspx?TID=LandsturneringenDigital2021-SorashogdaSkolesjakklubb

Startavgiften er 300 kroner som dekker ALT hele helgen. Bruk Vipps-nummer 629760 eller QR-koden som du finner i Turneringsservice.

Obs! Alle deltakere må oppgi fullt navn og gjerne klubb når de søker om opptak i gruppen, etter å ha betalt startavgiften. Du vil få koder og lenker tilsendt i god tid.

Vi publiserer ekte navn/brukernavn på forumet, slik at du vet hvem du spiller mot.

Tournaments

Lynsjakk kun kvinner5+3 • Blitz • Rated7 rounds swiss
9
Digital Atomic Arena3+0 • Atomic • Rated • 1h 30mInner team
2
Digital Crazyhouse Arena3+0 • Crazyhouse • Rated • 1h 30mInner team
7
Digital - langsjakk gruppe C40+3 • Classical • Rated5 rounds swiss
35
Digital - langsjakk gruppe A+B40+3 • Classical • Rated5 rounds swiss
22
Reconnecting