Free online Chess server. Play Chess now in a clean interface. No registration, no ads, no plugin required. Play Chess with the computer, friends or random opponents.
Play
Create a gameTournamentSimultaneous exhibitions
Learn
Chess basicsPuzzlesPracticeCoordinatesStudyCoaches
Watch
Lichess TVCurrent gamesStreamersBroadcasts (beta)Video library
Community
PlayersTeamsForumQuestions & Answers
Tools
Analysis boardOpening explorerBoard editorImport gameAdvanced search
Sign in
Reconnecting
39 members

Türk Çalışma Takımı TEAM

Merhaba arkadaşlar, Türkler olarak, çalışma partneri bulabileceğiniz, ortak bir şekilde oturup satranç oynayabileceğiniz, konuşup pozisyonları analiz edebileceğiniz bir ortam hazırlamak istiyoruz. Değişik kitaplar(pdf), kaynaklar ve satrançla ilgili birçok şeyi aramızda paylaşıp gelişmek istiyoruz. Amacımız aramızdan ustalar çıkartmak. Olanların da daha iyi olmasına yardımcı olmak. Satranç oynayarak değil çalışarak geliştirilir. Çalışmak da yalnız başına sıkıcı olabildiğinden bize katılmanızı umuyoruz!
Location: Türkiye

Forum (9)

 1. Satranç açılışlar/açılış tuzakları hakkında studymiz muzlupeynir

  Uberwaltigent(Efe Kavilcioğlu) ile beraber açılışlar/açılış tuzakları hakkında bir study oluşturduk, şu anda 64 chapter var (max kapasite).Bilmediğimiz yerler ve yanlış yaptığımız yerleri illaki vardı

 2. Sicilya Hızlı Dragon ve D4 savagechess2k

  Sicilyayı bırak. Basit çözüm. Sırf İskoça karşı oynamayı sevmediğim için 1.e4 e5'i bıraktım. Caro-Kann'a karşı oynamayı sevmediğim için 1.e4'ü bıraktım. Bırakmak önemli.

 3. Takım Çalışmaları Hakkında darkmat9

  çok iyi olur

 4. Takım Çalışmaları Hakkında mrsnckl

  Arkadaşlar Discord grubu kurmayı düşünüyorum, böylelikle studyleri oradan konuşup beraber çalışabiliriz. Fikirleriniz nelerdir?

 5. Sicilya Hızlı Dragon ve D4 mrsnckl

  https://www.youtube.com/watch?v=13Y4QR_-Upc Accelerated Dragon olarak geçiyor. Discord grubu kurunca ortak bir study yapabiliriz bu açılış için.

 6. Sicilya Hızlı Dragon ve D4 yigit_kocatasTR

  Merhaba ben satranç oyununu bayadır oynuyorum ve Sicilya dragon varyantını çok seviyorum. Ancak Dragon oynadığımda taşlarım geri kalıyor ve bu sorunu çok yaşıyorum. O yüzden hocam bana Hızlı Dragon'u

 7. Türk Çalışma Takımı forum lichess

  Welcome to the Türk Çalışma Takımı forum! Only members of the team can post here, but everybody can read.

Türk Çalışma Takımı Forum »