lichess.org

Türk Çalışma Takımı

62 members
Merhaba arkadaşlar, Türkler olarak, çalışma partneri bulabileceğiniz, ortak bir şekilde oturup satranç oynayabileceğiniz, konuşup pozisyonları analiz edebileceğiniz bir ortam hazırlamak istiyoruz. Değişik kitaplar(pdf), kaynaklar ve satrançla ilgili birçok şeyi aramızda paylaşıp gelişmek istiyoruz. Amacımız aramızdan ustalar çıkartmak. Olanların da daha iyi olmasına yardımcı olmak. Satranç oynayarak değil çalışarak geliştirilir. Çalışmak da yalnız başına sıkıcı olabildiğinden bize katılmanızı umuyoruz!
Location: Türkiye

Forum

Satranç açılışlar/açılış tuzakları hakkında studymizmuzlupeynir •

Uberwaltigent(Efe Kavilcioğlu) ile beraber açılışlar/açılış tuzakları hakkında bir study oluşturduk, şu anda 64 chapter var (max kapasite).Bilmediğimiz yerler ve yanlış yaptığımız yerleri illaki vardı

Sicilya Hızlı Dragon ve D4savagechess2k •

Sicilyayı bırak. Basit çözüm. Sırf İskoça karşı oynamayı sevmediğim için 1.e4 e5'i bıraktım. Caro-Kann'a karşı oynamayı sevmediğim için 1.e4'ü bıraktım. Bırakmak önemli.

Takım Çalışmaları Hakkındadarkmat9 •

çok iyi olur

Takım Çalışmaları Hakkındamrsnckl •

Arkadaşlar Discord grubu kurmayı düşünüyorum, böylelikle studyleri oradan konuşup beraber çalışabiliriz. Fikirleriniz nelerdir?

Sicilya Hızlı Dragon ve D4mrsnckl •

https://www.youtube.com/watch?v=13Y4QR_-Upc Accelerated Dragon olarak geçiyor. Discord grubu kurunca ortak bir study yapabiliriz bu açılış için.

Sicilya Hızlı Dragon ve D4yigit_kocatasTR •

Merhaba ben satranç oyununu bayadır oynuyorum ve Sicilya dragon varyantını çok seviyorum. Ancak Dragon oynadığımda taşlarım geri kalıyor ve bu sorunu çok yaşıyorum. O yüzden hocam bana Hızlı Dragon'u

Türk Çalışma Takımı Forum »
Reconnecting