Free online Chess server. Play Chess now in a clean interface. No registration, no ads, no plugin required. Play Chess with the computer, friends or random opponents.
Sign in
Reconnecting
1,020 members

Polscy szachiści łączmy się ! TEAM

Z tej strony MarianczelloDominoni - autor szachowego blogu na portalu YouTube. Tworzę tą grupę z myślą o zintegrowaniu jak największej liczby wszystkich fanów królewskiej gry, w szczególności jednak dedykuje ją dla moich słuchaczy. Dzięki tej grupie będziemy mogli dyskutować, podsyłać sobie partie a nawet umawiać się na rozgrywki, turnieje. Zapraszam serdecznie !
Location: Cała Polska

Forum (490)

 1. Dodawanie do znajomych janbaj

  Jak dodać kogoś do znajomych?

 2. Gdzie wyłączyć dodawanie czasu pod koniec partii? ErykKurkiewicz_94

  Odpowiedź: nie da się tego wyłączyć (https://lichess.org/qa/4417/what-does-the-1515-classical-and-100-rapid-numbers-mean). Temat do skasowania. Przepraszam za SPAM.

 3. Gdzie wyłączyć dodawanie czasu pod koniec partii? ErykKurkiewicz_94

  Poratuje ktoś? Gdzie wyłączyć to dodawanie czasu pod koniec partii? Jestem nowy na lichess.org i nie zlokalizowałem jeszcze wszystkich opcji, a ta - delikatnie mówiąc - nie przypadła mi do gustu. G

 4. nie widze bierek majsza

  Pewnie Edge nie potrafi dobrze wyświetlić. Wszystko tworzą teraz, by pod Chrome i "rodziną" (Opera, Vivaldi) było dobrze widać.

 5. nie widze bierek Rumcajsek

  ale coś sie chyba wyjaśniło, przedtem ustawiłem opcje "ciemne tło aplikacji", teraz wróciłem do jasnego i już widać figurki :)

 6. nie widze bierek Rumcajsek

  na razie chodzi o fabryczny Microsoft Edge 42.17134.1.0. nie instalowałem jeszcze niczego.

 7. nie widze bierek majsza

  jaka przeglądarka?

 8. nie widze bierek Rumcajsek

  witam wszystkich, mam nowy windows 10 i gdy chce grać to widze tylko szachownice a bierek nie ma, czy ktoś może pomóc? w XP było ok.

 9. Nowy Klub Dwie Wieże - online i w realu IM Darmik

  Witam, Zapraszam do uczestniczenia w nowym klubie online który działa również w rzeczywistości. Nie trzeba być obecnym w Krakowie. Wystarczy wypełnić deklarację oraz brać udział w rozgrywkach drużyn

 10. Strona do gry w szachy na pieniądze Gaimm

  Hej, słyszeliście o polskiej stronie chessgold gdzie można grać w szachy na pieniądze? Co o tym myślicie?

Polscy szachiści łączmy się ! Forum »