Free online Chess server. Play Chess now in a clean interface. No registration, no ads, no plugin required. Play Chess with the computer, friends or random opponents.
Sign in
Reconnecting
  1.  Polscy szachiści łączmy się !
  2. Forum
  3. Gdzie wyłączyć dodawanie czasu pod koniec partii?

Poratuje ktoś? Gdzie wyłączyć to dodawanie czasu pod koniec partii? Jestem nowy na lichess.org i nie zlokalizowałem jeszcze wszystkich opcji, a ta - delikatnie mówiąc - nie przypadła mi do gustu.

Grałem dzisiaj partyjkę klasycznych. Ekspertem, wiadomo, póki co nie jestem, ale wydaje mi się, że całkiem wyrównaną. Przynajmniej do końcówki. W końcówce, popełniam błąd. "No OK", myślę. Wcale nie jakiś kardynalny, mat mi w sumie szybko nie grozi, a i jakieś tam groźby z mojej strony też są - spinam więc poślady, gram dalej, nie zrażam się. Tym bardziej, że przeciwnikowi została niecała minuta, a ja miałem chyba ponad cztery, więc tu druga myśl: "wykończę dziada na czas". Może nie tak honorowo, ale trzeba mi tu zacząć wygrywać, bo od rejestracji dostaję po rzeczonych pośladach niemiłosiernie wręcz, a ranking leci... No i co? Przeciwnikowi po każdym ruchu przybywało po 10, 15 sekund (nie wiem dokładnie po ile) i ugrał to. To mi ostatecznie zabrakło czasu. Swoją drogą na jakiej zasadzie ten czas jest liczony/doliczany?

Odpowiedź: nie da się tego wyłączyć (lichess.org/qa/4417/what-does-the-1515-classical-and-100-rapid-numbers-mean). Temat do skasowania. Przepraszam za SPAM.

This topic has been archived and can no longer be replied to.